Домой / Політика / Американський генерал: миротворці ООН не мають допустити замороження ситуації на Донбасі

Американський генерал: миротворці ООН не мають допустити замороження ситуації на Донбасі

Американський генерал: миротворці ООН не мають допустити замороження ситуації на Донбасі

"Будь-хто не може брати участь у цій місії "блакитних шоломів", – переконаний американський військовий.

Миротворча місія на Донбасі може бути розгорнута у разі дуже ретельного вибору її держав-учасниць.

Про це заявив колишній командувач силами США у Європі, генерал Бен Годжес, – пише “Укрінформ”.

“Миротворча місія в Україні має цінність, однак до її складу мають увійти хороші країни, серйозні якісні люди, які дійсно зможуть виконати мандат, яким би він не був”, – йдеться у повідомленні.

“Якщо це будуть миротворці ООН, то вони мусять мати мандат, який не заморозить ситуацію назавжди, як це робить Росія, а матиме на меті імплементацію Мінських угод”, – наголосив генерал .

“Будь-хто не може брати участь у цій місії “блакитних шоломів”. Це повинна бути професійна сила, яку поважатимуть усі сторони, і яка буде спроможною виконати дуже складне завдання”, – зауважив Годжес.

ВідеоПорошенко зі спецпредставником США Куртом Волкером обговорили введення миротворців

Миротворці на Донбасі – про це напередодні йшлося на зустрічі президента Порошенка зі спецпредставником США Куртом Волкером. До Києва він прилетів напередодні запланованої зустрічі з помічником президента Росії Сурковим. Під час перемовин пріоритетом визнали стале припинення вогню, виведення з України російських окупаційних військ.

Американський генерал: миротворці ООН не мають допустити замороження ситуації на Донбасі

“Той факт, що росіяни самі спершу запропонували розгорнути миротворчу місію на Донбасі, ще не означає, що вони дійсно прагнуть цього. Такий крок може бути частиною їх загальної стратегії”, – резюмував він.

Нагадаємо, раніше президент України Петро Порошенко звернувся до ООН з ініціативою розгорнути миротворчу місію на Донбасі. Українська сторона наполягає, що миротворці повинні бути присутніми на всій окупованій території Донбасу, включаючи українсько-російський державний кордон.

Новини по темі:  Яресько стала сотрудником "мозгового треста" в США