Главная / Політика / Заспокойтеся: Клімкін прокоментував можливість перенесення місця проведення переговорів про Донбас

Заспокойтеся: Клімкін прокоментував можливість перенесення місця проведення переговорів про Донбас

Заспокойтеся: Клімкін прокоментував можливість перенесення місця проведення переговорів про Донбас

Мінськ для переговорів Тристоронньої контактної групи був обраний завдяки "відносної нейтральності Білорусі" і гарною логістики.

Місце проведення засідань Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на сході України не має значення для досягнення результату.

Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін, — пише «Інтерфакс».

«Заспокойтеся, місце формату не має особливого значення. .. Важливо, що ми, на жаль, не просуваємося в цьому процесі, оскільки Росія принципово не хоче виконувати ніякі зобов'язання і причина дуже проста – зберегти в окупованому Донбасі те, що є, як російську колонію», — сказав Клімкін.

ВідеоУ Мінську відбудуться перші цього року переговори щодо обміну полоненими

Українська делегація вирушить до Мінська з новими списками на обмін. Під час зустрічі у Мінську, переговорники мають обмінятися списками осіб, яких вони хочуть повернути собі. Після цього можуть початися переговори і про наступний етап обміну.

Заспокойтеся: Клімкін прокоментував можливість перенесення місця проведення переговорів про Донбас

Мінськ для переговорів Тристоронньої контактної групи був обраний завдяки «відносної нейтральності Білорусі» і гарній логістиці.

«Якщо це Астана? То подивіться, де вона? Мінськ або інше місце — абсолютно неважливо», — резюмував міністр закордонних справ.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп в розмові з президентом Казахстану Нурсултаном Назарбаєвим запропонував перенести з Мінська переговори щодо врегулювання конфлікту на Донбасі. Про це Назарбаєв розповів у четвер на прес-конференції в Нью-Йорку за підсумками засідання Ради безпеки ООН.

Новини по темі:  Порошенко оголосив про ліквідацію "смотрящих" при розподілі землі в регіонах