Домой / Політика / Суд визначив долю головного податківця Насірова на ближчі два місяці

Суд визначив долю головного податківця Насірова на ближчі два місяці

Суд визначив долю головного податківця Насірова на ближчі два місяці

Запобіжний захід чиновникові залишено без змін.

Відсторонений від посади голова Державної фіскальної служби Роман Насіров не зміг переконати суд пом’якшити запобіжний захід. Наступні два місяці чиновник проведе без можливості виїхати за межі України, носитиме електронний браслет і буде зобов’язаний з’являтися до слідчого та суду на першу ж вимогу, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Крім того, у держави залишається і сто мільйонів гривень застави, яку внесли дружина й тесть головного податківця країни. Так вирішив Шевченківський суд Києва. Сам Насіров у коментарі журналістам назвав несерйозним питання про те, чи носить він електронний браслет, і відмовився відповідати на нього.

Як повідомлялося, чиновнику закидають надання розтермінування плати за користування надрами, через що державі було завдано збитків на два мільярди гривень. Суд уже почав слухати справу по суті. Спеціалізована антикорупційна прокуратура твердить, що у Насірова є британський паспорт, а міністерство фінансів мало  просити Кабмін звільнити голову ДФС. У відповідь Насіров заявив, що подав у суд на міністра фінансів.

ВідеоШевченківський суд Києва подовжив на два місці запобіжний захід Роману Насірову

Невиїзний з України, з електронним браслетом і зобов'язанням з'являтися в суд і до слідчого. Крім того, у держави залишається і сто мільйонів гривень застави, яку внесли дружина й тесть головного податківця країни.

Суд визначив долю головного податківця Насірова на ближчі два місяці

Новини по темі:  У Росії опозиціонера Навального облили зеленкою