Домой / Політика / Насіров подав заяву на міністра фінансів до ГПУ

Насіров подав заяву на міністра фінансів до ГПУ

Насіров подав заяву на міністра фінансів до ГПУ

На думку відстороненого глави ДФС, подання Данилюка щодо його звільнення є незаконним.

Відсторонений від посади голови Державної фіскальної служби України Роман Насіров назвав подання до Кабміну міністра фінансів Олександра Данилюка щодо його звільнення незаконним і подав на нього заяву про вчинення злочину.

Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

“Це порушення закону. Так само, як він порушив законодавство, коли подав заяву про відсторонення мене від виконання обов'язків глави ДФС”, – заявив він, уточнивши, що подав на Данилюка заяву до Генеральної прокуратури України.

Окрім цього Насіров вкотре відхрестився від наявності в нього британського паспорта.

“Нехай вони його покажуть. Немає ніякого паспорта. Ви його бачили? Цього листа (від британської сторони – прим.ред.) ніхто не бачив”, – запевнив відсторонений глава ДФС.

Нагадаємо, раніше міністр фінансів Олександр Данилюк повідомив, що вніс до Кабміну подання на звільнення голови Державної фіскальної служби Романа Насірова.

Зазначимо, Насірова підозрюють у зловживанні службовим становищем та розкраданні державних коштів у сумі понад 2 млрд грн. Слідство вважає, що Насіров, діючи в інтересах депутата Онищенка, в рамках “газової справи” безпідставно надавав низці підприємств можливість податкових зобов'язань на виплат. 

Новини по темі:  Луценко відреагував на розгул тітушок