Домой / Політика / Верховна Рада припинила роботу до початку лютого: у депутатів канікули

Верховна Рада припинила роботу до початку лютого: у депутатів канікули

Верховна Рада припинила роботу до початку лютого: у депутатів канікули

Парубій під час відкриття засідання привітав усіх із Водохрещею.

У Верховній Раді України закінчилася сьома сесія парламенту восьмого скликання. Депутати пішли у відпустку до 6 лютого.

Сесію закрив спікер українського парламенту Андрій Парубій. 

Голова Верховної Ради під час відкриття пленарного засідання привітав усіх зі святом Водохрещі.

“Нехай йорданська вода принесе очищення та здоров’я кожному. Христос хрещається! Вітаємо всіх українців з великим світлим святом”, – сказав він.

На сьогоднішньому засіданні у парламенті присутніми були представники міністерств. Депутати мали годину запитань до уряду. 

Серед доповідачів у Верховній Раді виступили виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, міністр культури Євген Нищук. 

Також сьогодні, під час засідання, депутати від “Опозиційного блоку” запропонували скасувати проголосований депутатами закон про “реінтеграцію Донбасу”. Такий проект постанови зареєстрований за ініціативою голови “Опозиційного блоку” Юрія Бойка, а також депутатів Олександра Вілкула та Михайла Папієва. 

Щодо діяльності депутатів під час наступної, восьмої сесії парламенту, то Парубій оголосив такі пріоритетні питання: національна безпека та оборона, антикорупційний суд та закони для імплементації асоціації України та ЄС.

Нагадаємо, Верховна Рада України ухвалила закон про деокупацію Донбасу – “Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях”, за який проголосувало 280 нардепів.

Новини по темі:  Луценко закликав голову "Самопомочі" скласти мандат