Домой / Політика / Кум Путіна Медведчук вставив “п’ять копійок” про закон щодо Донбасу

Кум Путіна Медведчук вставив “п’ять копійок” про закон щодо Донбасу

Кум Путіна Медведчук вставив "п'ять копійок" про закон щодо Донбасу

Лідер громадського руху “Український вибір”, кум президента РФ Путіна Віктор Медведчук вважає, що Верховна Рада прийняттям закону про реінтеграцію Донбасу ставить хрест на мирному врегулюванні ситуації.

Про це йдеться в заяві Медведчука на сайті руху, пише “Українська правда”

“Спочатку декларувалося, що цей закон послужить реінтеграції – поверне Донбас в правове поле України. Але парламент, який давно став заручником радикалів і політиканів з “партії війни”, що залишаються безкарними, своїми руками ставить хрест на спробах мирного врегулювання ситуації на Донбасі”, – йдеться в заяві.

“А це означає, що конфлікт на Донбасі, як і раніше залишатиметься кривавою раною на тілі України, ще більше розділяючи країну і роблячи неможливим повернення Донбасу в Україну і України на Донбас”, – підсумував кум Путіна.

Водночас ватажок окупованих районів Донецької області Олександр Захарченко заявив, що закон про реінтеграцію створив юридичну платформу для ескалації конфлікту.

“Цей закон дозволить розв’язати руки української воєнщині. І все, що вони раніше не могли робити, тепер зможуть робити на “законних” підставах. Це повністю порушує Мінські домовленості”, – цитує бойовика одне зі “ЗМІ” окупантів.

Новини по темі:  Гройсман оголосив про особисту відповідальність за пенсійну реформу