Главная / Політика / Дещиця в суді дав свідчення про роль Януковича та Аксьонова в анексії Криму Росією

Дещиця в суді дав свідчення про роль Януковича та Аксьонова в анексії Криму Росією

Дещиця в суді дав свідчення про роль Януковича та Аксьонова в анексії Криму Росією

Дипломат наголосив, що представник РФ демонстрував на Радбезі ООН листи з проханням ввести війська.

Застосувати збройні сили Росії на території України Володимира Путіна просив не лише Віктор Янукович, а й самопроголошений глава Криму Сергій Аксьонов. Про це під присягою заявив керівник МЗС у 2014 році Андрій Дещиця, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У суді про державну зраду президента-утікача Дещиця розповідав про лист Януковича Путіну, який тодішній представник Росії в ООН Віталій Чуркін демонстрував на засіданні Радбезу в Нью-Йорку. За ініціативою головуючого відеозапис виступу Чуркіна продемонстрували в суді. «Була спроба виправдати направлення російських військ у Крим. Це можна було поширити і сприйняти в РФ, але більшість цивілізованого світу та всі члени Ради Безпеки ООН, окрім Росії, визнавали, що це – акт агресії проти України», — наголосив теперішній посол України в Польщі.

Адвокати Януковича мають незмінну позицію: Україна втратила Крим та отримала війну на Донбасі в результаті «військового перевороту на Майдані». Так, начебто Росія тут ні до чого.

ВідеоСамопроголошений глава Криму Аксьонов також просив Путіна вести війська в Україну

Про це під присягою заявив виконувач обов'язків очільника МЗС одразу після Євромайдану Андрій Дещиця. Нині він працює послом України в Польщі. У суді про державну зраду президента-утікача Дещиця детально розповідав про лист Януковича Путіну, яку тодішній представник Росії в ООН Чуркін демонстрував на засіданні Ради Безпеки.

Дещиця в суді дав свідчення про роль Януковича та Аксьонова в анексії Криму Росією

Новини по темі:  Порошенко раскритиковал инициативу о договорных отношениях