Домой / Політика / Луценко пообіцяв оприлюднити резонансні новини про перебіг справи Януковича

Луценко пообіцяв оприлюднити резонансні новини про перебіг справи Януковича

Луценко пообіцяв оприлюднити резонансні новини про перебіг справи Януковича

Також генпрокурор запевнив, що завершується розслідування у справах позбавлених недоторканності нардепів.

Генеральна прокуратура незабаром оприлюднить резонансну інформацію у справі позбавленого звання президента України Віктора Януковича.

Про це заявив генпрокурор Юрій Луценко під час зустрічі з журналістами, відповідаючи на запитання щодо долі нібито заарештованих у Швейцарії близько 500 кілограмів золота, яке нібито належать оточенню Януковича, пише “Українська правда”.

“Без коментарів в інтересах слідства. Найближчим часом ви почуєте дуже резонансні новини про перебіг однієї дуже резонансної справи”, – заявив він.

Окремо Луценко зазначив, що розслідування у справах нардепів, яких нещодавно позбавили депутатської недоторканності, перебувають на завершальних стадіях.

Нагадаємо, рахунки Януковича та пов’язаних із ним осіб заморожені у Швейцарії від 2014 року. 9 грудня 2016 року Федеральна рада Швейцарії повідомила про своє рішення подовжити заходи щодо заморожування всіх активів Януковича, які перебувають у Швейцарії, а також інших фізичних осіб із України, які, ймовірно, з ним пов'язані. Крім іншого, в повідомленні стверджувалося, що “йдеться про активи вартістю приблизно 70 мільйонів швейцарських франків” (без уточнення, кому саме такі активи можуть належати).

Через рік, 20 грудня 2017-го, Федеральна рада Швейцарії вирішила подовжити ще на рік замороження усіх рахунків колишнього президента України Віктора Януковича.

Новини по темі:  МИД протестует против предоставления гражданства РФ украинцу Афанасьеву