Домой / Політика / Гутерріш заявив, що урегулювання конфлікту на Сході України стане одним із пріоритетів ООН у 2018 році

Гутерріш заявив, що урегулювання конфлікту на Сході України стане одним із пріоритетів ООН у 2018 році

Гутерріш заявив, що урегулювання конфлікту на Сході України стане одним із пріоритетів ООН у 2018 році

Генсек ООН підкреслив, що врегулювання конфліктів у різних частинах Європи вимагає запобігання "небезпечного зростання націоналізму та активізації відповідних ініціатив".

Урегулювання конфліктів у Європі, у тому числі на сході України, стане одним із пріоритетів Організації об'єднаних націй у 2018 році.

Про це заявив генеральний секретар організації Антоніу Гутерріш, передає Центр новин ООН.

“Необхідно вийти з паралічу, який дозволяє європейським конфліктам тривати, а також переходити в заморожений стан. Спираючись на досвід двох світових воєн і враховуючи ресурси і потужності, доступні в Європі, немає виправдання існуванню конфліктів у регіоні”, – зауважив Гуттеріш.

Він наголосив, що врегулювання конфліктів у різних частинах Європи вимагає запобігання “небезпечного зростання націоналізму та активізації відповідних ініціатив”.

Раніше постійний представник України в ООН Володимир Єльченко заявив, що Рада безпеки ООН була готова починати роботу над мандатом миротворчої операції на Донбасі, однак Росія відкинула практично всі важливі положення.

Новини по темі:  У Росії обурені новим українським законом про освіту