Домой / Політика / У ГПУ запросили Поклонську до Києва: витрати на проїзд і утримання обіцяють узяти на себе

У ГПУ запросили Поклонську до Києва: витрати на проїзд і утримання обіцяють узяти на себе

У ГПУ запросили Поклонську до Києва: витрати на проїзд і утримання обіцяють узяти на себе

Одіозну кримську зрадницю готові допитати по низці кримінальних проваджень.

Генеральна прокуратура Україна готова організувати зустріч екс-прокурора з Автономної Республіки Крим Наталії Поклонської зі слідчими. Так у ГПУ відреагували на запит Поклонської до генпрокурора Юрія Луценка стосовно відкриття кримінального провадження супроти президента Петра Порошенка.

“Поза всі сумніви та застереження представники Генпрокуратури України з великим задоволенням поспілкуються з екс-прокурором анексованого Криму Наталією Поклонською на теми державної зради та заборони діяльності Меджлісу кримськотатарського народу, а також сформулюють ексклюзивні відповіді на її щирі запитання у разі прибуття останньої за адресою: 03057 м.Київ, вул Дегтярівська, 31-а. Усі законні підстави для цього є. Витрати на проїзд та утримання – за рахунок приймаючої сторони. Ласкаво просимо!”, – зазначив на власній сторінці в соцмережі Facebook керівник прес-служби ГПУ Андрій Лисенко.

Як повідомлялося, представник нелегітимної російської “Держдуми”, екс-прокурор анексованого Криму Наталія Поклонська зажадала почати розслідування щодо президента України та низки інших політиків, котрі нібито причетні до вчинення кримінальних злочинів.

ВідеоУ Росії жартома пропонують канонізувати Наталію Поклонську

Новини по темі:  У РНБО заявили про можливість повернення Росії до широкомасштабної агресії проти України