Домой / Політика / Порошенко хотів поїхати з Ради тріумфатором після ухвалення закону про долю Донбасу – джерело в БПП

Порошенко хотів поїхати з Ради тріумфатором після ухвалення закону про долю Донбасу – джерело в БПП

Порошенко хотів поїхати з Ради тріумфатором після ухвалення закону про долю Донбасу – джерело в БПП

Остаточно ухвалити законопроект про реінтеграцію Донбасу мають у четвер.

Верховна Рада не встигла у вівторок, 16 січня, розглянути всі правки до законопроекту про реінтеграцію Донбасу. Під час ранкового засідання нардепи розглянули 344 поправки з 673 поданих. Під час вечірнього засідання 136. Але жодна з них не була підтримана.

Законопроект про реінтеграцію Донбасу прийматимуть у четвер, 18 січня. Про це ТСН.ua сказав високопоставлений співрозмовник у фракції БПП.

“Ми не встигаємо з поправками. Буде голосування вже в четвер”, – сказав співрозмовник.

Інше джерело у фракції БПП додало, що у вівторок до парламенту готувався приїхати президент.

“Це ж голосування закону щодо Донбасу, Росія – агресор, всі справи… Він мав бути тріумфатором”, – зазначив депутат.

ВідеоЗаконом про реінтеграцію Донбасу Порошенко хоче розділити відповідальність за подальші збройні дії

Нагадаємо, 4 жовтня 2017 року президентський законопроект про реінтеграцію Донбасу був поданий до парламенту. Зокрема, документом визначаються тимчасово окуповані території в Донецькій і Луганській областях. Проект закріплює пріоритетність безпеки виконання положень Мінських домовленостей. Законопроект визначає, що Україна не несе відповідальності за протиправні дії Росії як держави-агресора, її збройних сил, інших військових формувань та окупаційної адміністрації на тимчасово окупованих територіях.

6 жовтня Верховна Рада України проголосувала за законопроекти, які визначають подальше майбутнє окупованої частини Донбасу. Так, в першому читанні Рада ухвалила президентський законопроект про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях (№7163). Також Рада подовжила дію особливого статусу ОРДЛО згідно з законопроектом 7164 “Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей”. 

Новини по темі:  За антипольськими заходами в Україні стоять російські гроші – Євродепутат