Домой / Політика / Під Радою протестують проти реваншу Медведчука й Ахметова (онлайн)

Під Радою протестують проти реваншу Медведчука й Ахметова (онлайн)

Під Радою протестують проти реваншу Медведчука й Ахметова (онлайн)

Під стінами Верховної Ради зібралися близько сотні людей. Вони проводять акцію “Стоп реванш”.

Про це з місця події повідомляє журналіст Gazeta.ua.

Активісти рушили ходою від стадіону “Динамо” і зупинилися перед наметовим містечком під парламентом. Люди тримають у руках банери “Реванш не пройде”, “Конфіскувати власність бандитів Януковича”, синьо-жовті та червоно-чорні прапори.

Акцію розпочали з гімну. Потім хвилиною мовчання вшанували загиблих воїнів АТО.

Учасники вимагають ухвалити законопроект про деокупацію Донбасу. Також виступають проти редакції проекту закону президента Петра Порошенка про антикорупційний суд. Вимагають ухвалити його лише після врахування пропозицій Венеціанської комісії. Також люди виступають проти реваншу проросійських сил в українській політиці.

“Хочемо активізувати боротьбу вищого керівництва держави з Росією як на внутрішньому, так і на зовнішньому фронтах. Зараз основні агенти впливу Росії не покарані – Медведчук, Фірташ, Льовочкін, Ахметов. Вони не емігрували з України, не сидять у в’язниці, не відповідають за злочини, які скоїли за часів режиму Януковича. Комфортно себе почувають. Напевно, мають домовленості з керівництвом держави. Хочемо сказати українському парламенту, що у 2014 році вони зайшли на риториці про боротьбу з Росією, із агресором. На жаль, вона залишилася лише риторикою. Конкретних дій не зроблено. Ми не хочемо з ними битися, але хочемо показати, що проблема є”, – сказав активіст всеукраїнської мережі “Вільні люди” Іван Ковалик.

За акцією спостерігають бійці Нацгвардії. Вони у кілька шеренг стоять під стінами Верховної Ради.

Новини по темі:  Викривальниця НАЗК Соломатіна попросила надати їй охорону