Главная / Політика / Посол у Білорусі спростував заяви про невлаштованість українських переговорників і приниження Кучми

Посол у Білорусі спростував заяви про невлаштованість українських переговорників і приниження Кучми

Посол у Білорусі спростував заяви про невлаштованість українських переговорників і приниження Кучми

Напередодні про це заявляв колишній переговорник Роман Безсмертний.

Посол України в Білорусі Ігор Кизим спростував заяви про невлаштованість українських представників у Тристоронній контактній групі у Мінську.

 За словами Кизима, український уряд оплачує усі відрядження усіх делегацій на переговори у Мінськ. Переговорникам оплачують квитки і вони живуть, як правило, у готелі, передає Радіо Свобода.

«Ніхто тут покотом у посольстві не спить. Інколи у посольстві працюють люди і ми забезпечуємо їм умови», – сказав посол.

Ігор Кизим також спростував заяви про «приниження» представників України у Контактній групі Леоніда Кучми та Євгена Марчука.

«Це неправда, зараз такого немає. Всі питання по всіх особах забезпечує протокол білоруського МЗС, їх зустрічають у залі офіційних делегацій або у VIP-залі. Білоруська сторона також виділяє автобус для української делегації. Посольство України забезпечує транспортом усіх членів делегацій, які прибувають або літаком, або потягом», – зазначив посол.

При цьому Ігор Кизим припустив, що раніше могли бути організаційні труднощі на переговорах у Мінську, але він запевнив, що зараз такого немає.

Нагадаємо, напередодні надзвичайний і повноважний посол України і колишній учасник Контактної групи Роман Безсмертний заявив, що представники України у Тристоронній контактній групі працюють на волонтерських засадах і не забезпечені найнеобхіднішим. За словами Безсмертного, вони літають до Мінська за власний кошт, а «іноді траплялися такі ситуації, що люди в посольстві там спали покотом по 12 чоловік на підлозі». Також посол розповів про приниження, якого зазнають Євген Марчук та Леонід Кучма.

Новини по темі:  Гройсман выступил за отмену ''закона Савченко''