Домой / Політика / Геращенко розповіла, скільки поправок внесли до законопроекту про реінтеграцію Донбасу

Геращенко розповіла, скільки поправок внесли до законопроекту про реінтеграцію Донбасу

Геращенко розповіла, скільки поправок внесли до законопроекту про реінтеграцію Донбасу

За словами Геращенко, частина поправок "регулюють дуже важливу позицію відносно справжньої гуманітарної ситуації".

До законопроекту щодо реінтеграції Донбасу подали 675 поправок – як конструктивних, які його удосконалюють, так і деструктивних, спрямованих на відмежування окупованих територій на Сході України.

Про це заявила перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко у прямому ефірі одного із українських телеканалів, – пише Укрінформ.

“Цей законопроект і поправки до нього. А це – 675 поправок. Є ті поправки, які дійсно вдосконалюють законопроект А є багато деструктивних, які намагаються сам зміст президентського законопроекту, його ініціативу, перекреслити і намагатися відсікти ці території”, – сказала вона.

ВідеоЗаконом про реінтеграцію Донбасу Порошенко хоче розділити відповідальність за подальші збройні дії

За словами Геращенко, частина поправок “регулюють дуже важливу позицію відносно справжньої гуманітарної ситуації”.

Нагадаємо, 4 жовтня 2017 року президентський законопроект про реінтеграцію Донбасу був поданий до парламенту. Зокрема, документом визначаються тимчасово окуповані території в Донецькій і Луганській областях. Проект закріплює пріоритетність безпеки виконання положень Мінських домовленостей. Законопроект визначає, що Україна не несе відповідальності за протиправні дії Росії як держави-агресора, її збройних сил, інших військових формувань та окупаційної адміністрації на тимчасово окупованих територіях.

6 жовтня Верховна Рада України проголосувала за законопроекти, які визначають подальше майбутнє окупованої частини Донбасу. Так, в першому читанні Рада ухвалила президентський законопроект про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях (№7163). Також Рада подовжила дію особливого статусу ОРДЛО згідно з
законопроектом 7164 “Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей”.

Новини по темі:  Україна передала в Парламентську асамблею НАТО доповідь про зв'язки Росії з "ІД" і "Талібаном"