Домой / Політика / Охорона ФСБ та реанімобіль. Al Jazeera розповіла про кортеж Курченка після перестрілки

Охорона ФСБ та реанімобіль. Al Jazeera розповіла про кортеж Курченка після перестрілки

Охорона ФСБ та реанімобіль. Al Jazeera розповіла про кортеж Курченка після перестрілки

За даними журналістів, у столиці РФ утікача супроводжують п'ять авто.

Український олігарх Сергій Курченко, який втік до Росії, посилив охорону після перестрілки на території елітного комплексу «Москва-Сіті». Про це йдеться в матеріалі Al Jazeera.

Перестрілка сталася ще  в листопаді 2017 в ресторані Crystal Ballroom в башті «Око», де святкував день народження чеченський бізнесмен. В тій самій будівлі розташований і офіс Курченка, йдеться у тексті.

Раніше російське видання The Insider писало, що кілька учасників інциденту зникли на авто  Maybach (машина, на якій їздить олігарх), Toyota Land Cruiser (реанімаційний автомобіль) і Lexus.

Тепер Al Jazeera з посиланням на колишніх водіїв олігарха пише, що кортеж Курченка складається вже з п'яти машин і з ним завжди їздить лікар. Один з автомобілів обладнаний глушником зв'язку з радіусом 200 метрів.

Займаються охороною олігарха-утікача нібито бійці управління «А» Центру спеціальних призначень ФСБ.

Раніше повідомлялося, що у столиці РФ на території Москва-Сіті 17 листопада сталася стрілянина, до якої може бути причетний Сергій Курченко. За даними ЗМІ, почалося все з бійки, що переросла у стрілянину, під час якої, за різною інформацією, постраждали від 4 до 6 осіб. 

 

Новини по темі:  Порошенко прокоментував ранкову передачу першої леді на каналі Ахметова