Главная / Політика / Анастасія Приходько: Вакарчуку можна вірити

Анастасія Приходько: Вакарчуку можна вірити

 
Анастасія Приходько: Вакарчуку можна вірити

Співачка Анастасія Приходько вважає, що Святослав Вакарчук, якщо балатуватиметься на посаду президента, отримає чималий кредит довіри від виборців. Про це вона заявила в ексклюзивному інтерв’ю Gazeta.ua.

— У нас мер — боксер. Чому б ні? У Слави Вакарчука великий потенціал. У нього дуже багато прихильників і, дійсно, він має дуже великий електорат, збирає стадіони по всій Україні і за її межами. Йому вірять. Він дуже вихований і розумний. Якщо його підтягнути з тих або інших питань стосовно політики, думаю, він справиться з цією задачею.

Можливо, що Анастасія за якийсь час сама піде в політику. Її цікавить соціальна сфера.

— Розмірковую ще. Поки хочу бути там, де я потрібна більше. Політика для мене — велика відповідальність. Не можна йти в політику, якщо не розбираєшся в тому або іншому питанні. Треба дуже багато знати і вміти. Хочу допомагати дітям… матерям-одиначкам, наприклад. Хоч якось покращити їхнє життя. Скільки дітей потребують не стільки допомоги, скільки любові. Любові багато не буває… Але мені дійсно хочеться робити це як політик, щоб мати важелі для покращення їхнього життя.

Читайте також: Анастасія Приходько: українським артистам, які гастролюють у Росії, потрібно заборонити виступати на батьківщині

×

Новини по темі:  Парубій розповів, коли підпише закон про медичну реформу