Главная / Політика / Несвяткові подарунки. Українські правозахисники відправили Путіну звіт про права людини у Криму

Несвяткові подарунки. Українські правозахисники відправили Путіну звіт про права людини у Криму

Несвяткові подарунки. Українські правозахисники відправили Путіну звіт про права людини у Криму

Посилка важить 5 кілограмів.

Сьогодні, 29 грудня, у Києві правозахисники влаштували новорічну акцію із назвою «Несвяткові подарунки Путіну».

Учасники заходу зібрали великий пакунок, який відправили «до кремлівських кабінетів» в російській столиці. У посилці — звіти про ситуацію з правами людини в окупованому Криму.

Наважив «подарунок» на 5 кілограмів, а вартість відправлення обійшлася у 927 гривень. Відбулася акція у центрі Києва біля будівлі «Укрпошти».

«У новорічну ніч кожен чекає на подарунки та привітання. Але в Криму сім’ї політичних в’язнів, рідні безвісти зниклих чекають на повернення своїх батьків, синів та братів додому. Акція «Несвяткові подарунки Путіну — це нагадування верхівці влади Російської Федерації про жахливі порушення прав людини в анексованому Криму», — наводить «Громадське» слова організаторів акції.

Голова Кримської правозахисної групи Ольга Скрипник наголосила, що дуже сподівається, що зібрані факти щодо порушення прав кримчан російський президент заслухає під час трибуналу.

«Ми дуже сподіваємося, що настане той момент, коли Путін буде слухати ці факти в Гаазі», — наголосила вона. 

Нагадаємо, нещодавно в окупованому Криму за сфабрикованою справою через пости в соцмережах засудили до 2 років умовно українську активістку Ларису Китайську. Жінці заборонили покидати межі Ялти. Вона хвора на гіпертонію і не зможе бачитися з рідними. 

Новини по темі:  За час своєї роботи НАБУ "спіймало" на злочинах понад 30 суддів