Главная / Політика / Суд визначив дату розгляду позову Саакашвілі до ДМС

Суд визначив дату розгляду позову Саакашвілі до ДМС

Суд визначив дату розгляду позову Саакашвілі до ДМС

Екс-президент Грузії вже назвав це своєю "маленькою перемогою".

Окружний адміністративний суд Києва визначив 3 січня 2018 року датою, коли розгляне по суті позов екс-глави Одеської області Міхеіла Саакашвілі до Державної міграційної служби. Йдеться про позов щодо відмови Саакашвілі в оформленні документів для вирішення питання про визнання особою, яка потребує додаткового захисту. 

Про це повідомляє «Укрінформ».

«Розгляд позову по суті призначено на 3 січня 2018 року», — заявивла суддя адмінсуду Києва Тетяна Скочок.

Суд також не залучатиме Міністерство юстиції як третю сторону у судовому процесі. 

«Окружний адміністративний суд ухвалив: у задоволенні заяви від 25.12.2017 року про забезпечення позову відмовити», — заявивла суддя Скочок з цього приводу.

Саакашвілі назвав таке рішення Київського окружного адмінсуду своєю «маленькою перемогою», бо, за його словами, буде зустрічати Новий рік у Києві.

«Ще одна маленька тактична перемога. Сьогодні окружний адмінсуд мав за вказівкою Банкової скасувати мій статус особи, яка користується захистом, щоб екстрадувати мене до нового року. Суд відмовився ухвалювати рішення і відклав засідання як мінімум до 3-го січня, то ж Новий рік я точно буду зустрічати в Києві», — написав він у Facebook.

Нагадаємо, лідер партії «Рух нових сил», екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі зранку 26 грудня прийшов до СБУ, куди його викликали повісткою. Під будівлею служби безпеки Саакашвілі звинуватив СБУ у власному викраденні і заявив, що готує позов до Європейського суду з прав людини з вимогою компенсації.

Новини по темі:  Україна 2021 року матиме перспективу членства у Євросоюзі - Порошенко