Домой / Політика / Турчинов: за наказом Кремля РФ може будь-коли розпочати широкомасштабні бойові дії

Турчинов: за наказом Кремля РФ може будь-коли розпочати широкомасштабні бойові дії

Турчинов: за наказом Кремля РФ може будь-коли розпочати широкомасштабні бойові дії

Рішення Путіна не залежатиме від дій України.

РФ створює потужну військову інфраструктуру вздовж кордону з Україною і може розпочати широкомасштабні бойові дії проти України за наказом з Кремля у будь-який момент. 

Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, – повідомляє прес-служба РНБО.

“Причому рішення Путіна не залежатиме від дій України. Навпаки, набагато більш важливим чинником для започаткування зовнішньополітичних та військових авантюр РФ є розвиток внутрішньополітичної ситуації у Росії”, – сказав Турчинов.

Секретар РНБО України назвав реваншистську політику Російської Федерації, спрямовану на відновлення свого регіонального і почасти глобального домінування, “головним чинником, що визначає дестабілізацію безпекової ситуації на Сході Європи і на континенті загалом”.

Нагадаємо, міносвіти Красноярського краю, що в РФ, рекомендувало регіональним освітнім установам перейти на умови воєнного часу. “Просимо вас донести до начальників управлінь освіти методичні рекомендації щодо організації навчального процесу під час приведення підвідомчих установ у готовність до роботи в період мобілізації, у воєнний час, у разі введення воєнного стану,” – йдеться в розпорядженні. 

Перед цим Володимир Путін закликав усі великі і стратегічні підприємства Росії підготуватися до збільшення випуску військової продукції. За його словами, здатність економіки до швидкого збільшення обсягів виробленої військової продукції та послуг є “однією з найважливіших умов забезпечення військової безпеки Росії. І до цього повинні бути готові всі стратегічні і просто великі підприємства, незалежно від форм власності”.

Також Путін наголосив на необхідності “проконтролювати недоліки, виявлені під час недавніх військових навчань Захід-2017, та сприяти підвищенню мобілізаційної готовності”. 

 

За його словами, за час кровопролитної війни на Донбасі загинуло вже понад 10 300 осіб, з них понад 2 500 цивільних та понад 200 дітей.

Новини по темі:  Церковь под запретом. Украина может попасть в крупный скандал