Домой / Політика / Саакашвілі потрібен Порошенкові

Саакашвілі потрібен Порошенкові

Саакашвілі потрібен Порошенкові

Колишній голова Одеської облдержадміністрації Міхеіл Саакашвілі потрібен президенту Петру Порошенкові у Києві, про це пише журналіст Соня Кошкіна на Lb.ua.

Президенту “Міхо потрібен тут, в Києві”, вказує авторка.

“Максимально ослаблений, який скомпроментував не тільки свою політсилу, а й усіх хто “долучився”. Зганьбити опозицію (особливо позапарламентську) як клас. Нівелювати саму ідею мирного протесту, перетворюючи його у формене шапіто”, – пояснює Кошкіна.

“Чого не розуміє Саакашвілі, так це різниці між здаватися і бути. Майдани не бувають замовленими. Намагаючись “відтворити” протест зими 2013-2014 років з точністю до деталей – починаючи з гасел і закінчуючи сценаріями недільних віче, втрачає головне – суть протесту. Як вірно помітив один розумний чоловік: українці повстають щоразу, коли їх позбавляють майбутнього. Будь то право вибирати собі президента або рухатися в Європу.

Кожен, хто виходив на захололі площі в 2004-2005 і 2013-2014-му пам’ятає, наскільки відрізнялися ці два протести. На відміну від подій середини нульових, чотири роки тому люди чітко знали: “коронування” того чи іншого претендента “на царство” всіх проблем не вирішить. Швидше, навіть навпаки”, – пише журналіст.

Новини по темі:  Луценко розповів, чим може обернутися для РФ будівництво Керченського моста