Главная / Політика / Передноворічний подарунок: суд дозволив скандальному Розенблату вільно пересуватися Україною

Передноворічний подарунок: суд дозволив скандальному Розенблату вільно пересуватися Україною

Передноворічний подарунок: суд дозволив скандальному Розенблату вільно пересуватися Україною

Раніше без відома слідчого політик міг перебувати лише в Києві та Житомирі.

Солом’янський суд столиці напередодні новорічних свят розширив межі географії для депутата Борислава Розенблата. Якщо раніше він міг перебувати лише в Києві або Житомирі, то тепер без дозволу слідчого може вільно їздити по всій Україні, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Розенблат просив також зняти з нього електронний браслет, але суд із цим поки що не погодився. Закордонні паспорти депутат мав здати ще влітку і не виїздити без дозволу слідчого з України, але наприкінці жовтня його затримували в аеропорту начебто під час спроби втечі до Німеччини. Сам Розенблат запевняв, що не тікав, а їхав підлікуватися. Стосовно нього триває розслідування в так званій «бурштиновій справі», в якій депутата підозрюють у тому, що він за гроші просував інтереси приватного бізнесу у видобутку бурштину

Як повідомлялося, Розенблат, котрого в липні позбавили депутатської недоторканності, подав позов до суду на Національне антикорупційне бюро і Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру. Позивач просить суд визнати протиправними дії слідчих щодо проведення стосовно нього оперативно-розшукових дій.

ВідеоСуд дозволив Розенблату вільно їздити по всій Україні без дозволу слідчого

Новини по темі:  Мэра Мелитополя обвинили в сепаратизме