Главная / Політика / У МЗС Росії піддали критиці США і Канаду через постачання зброї Україні

У МЗС Росії піддали критиці США і Канаду через постачання зброї Україні

У МЗС Росії піддали критиці США і Канаду через постачання зброї Україні

У Москві вважають, що Захід штовхає українську владу на "нові військові авантюри".

Міністерство закордонних справ Росії виступило із заявою, в якій розкритикувало владу США і Канади через постачання зброї Україні, і закликало їх задуматися про «особисту відповідальність».

Офіційний представник російського зовнішньополітичного відомства Марія Захарова вважає, що Вашингтон і Оттава «перекручують факти», коли звинувачують в обстрілах підтримуваних Росією бойовиків на Донбасі.

ВідеоКанада внесла Україну до переліку країн, куди можна експортувати летальне озброєння

Захаровій здається, що таким чином західні країни «явно прагнуть знайти привід для початку масованих поставок в Україну смертоносних видів озброєнь».

Російське МЗС вважає, що надання зброї Україні «штовхає її керівництво, яке саботує мирне врегулювання протистояння на сході країни, на нові військові авантюри».

«У Вашингтоні і Оттаві повинні розуміти, що силою конфлікт на Донбасі, який став наслідком державного перевороту в Києві, не вирішити, але вина за загибель людей ляже і на тих, хто дасть у руки вбивцям зброю», — підсумували у Москві.

Нагадаємо, Канада вирішила включити Україну до переліку країн, куди можна продавати летальну зброю. Зміни мають на меті зробити можливим канадським експортерам подавати заявки на поставки забороненої для вільного продажу Україні вогнепальної зброї та пристроїв, їх компонентів або частин.

Новини по темі:  Шабуніну скоротили потенційний тюремний строк до 3 років