Домой / Політика / ПАРЄ розгляне проект резолюції про ситуацію на Сході України та в окупованому Криму

ПАРЄ розгляне проект резолюції про ситуацію на Сході України та в окупованому Криму

ПАРЄ розгляне проект резолюції про ситуацію на Сході України та в окупованому Криму

Проект містить заклик до держав-членів Ради Європи докласти всіх зусиль, аби припинити конфлікт на Сході України та до РФ.

На сесії Парламентської Асамблеї Ради Європи обговорить проект резолюції щодо ситуації на сході України та в Криму, який був раніше прийнятий Комітетом міграції.

 

Про це повідомили в Комітеті, — пише Укрінформ.

 

«Понад 4 мільйони людей потребують гуманітарної допомоги, в результаті збройного конфлікту загинули більше 10 тисяч людей, кількість людей, постраждалих під час війни, сягнула понад 24 тисячі. Крім того, понад 1,6 млн людей внутрішньо переміщені, і майже півмільйона людей шукають притулку в інших країнах, більшість з них — в Російській Федерації», — вказано в документі.

 

Проект містить заклик до держав-членів Ради Європи докласти всіх зусиль, аби припинити конфлікт на Сході України та до РФ – припинити фінансування бойовиків «Д/ЛНР».

 

Нагадаємо, що 14 грудня в Парижі відбудеться засідання президентського комітету ПАРЄ. Зимова сесія ПАРЄ відбудеться у Страсбурзі 22-26 січня 2018 року.

Раніше повідомлялося, що в Парламентській асамблеї Ради Європи можуть підняти питання щодо зняття санкцій з Росії і відновлення участі російської делегації в роботі асамблеї. Ініціаторами пропозиції стали Італія та Нідерланди. 

Проте більшість делегатів ПАРЄ виступають проти повернення делегації Росії. Відповідна постанова вже підписана представниками 16 країн, зокрема головами делегацій. 

Новини по темі:  В питаннях мови ми не будемо йти ні на які компроміси – Парубій про освітній закон