Домой / Політика / Геращенко повідомила, коли у ВР можуть проголосувати закон про антикорупційний суд

Геращенко повідомила, коли у ВР можуть проголосувати закон про антикорупційний суд

Геращенко повідомила, коли у ВР можуть проголосувати закон про антикорупційний суд

Верховна Рада вже заклала на 2018 рік необхідне фінансування для всіх антикорупційних органів.

Перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко очікує, що законопроект по антикорупційному суду може бути проголосований у першому читанні до кінця нинішньої сесії, в січні.

Про це пише Укрінформ.

Вона підкреслила, що наразі існує шанс «прийняти в повному читанні закон про антикорупційний суд якнайшвидше для того, щоб протягом року він був створений і запрацював на повну в 2019 році».

За її словами, Верховна Рада вже заклала на 2018 рік необхідне фінансування для всіх антикорупційних органів.

Вона зазначила, що під час зустрічей у Вашингтоні американська сторона цікавилася ситуацією щодо боротьби з корупцією в Україні та ситуацією навколо антикорупційних установ.

«Що стосується конфліктів навколо антикорупційних структур в Україні, вони нікого не радують – ані наших партнерів, ані відповідальних українських політиків. Тому зараз тут дуже важливо, щоби всі відповідні структури працювали незалежно, щоб були створені всі відповідні органи, але щоб усі вони залишалися поза політикою», — резюмувала Ірина Геращенко.

Нагадаємо, президент Литви Даля Грібаускайте заявила, уУкраїнська влада має забезпечити незалежність Національного антикорупційного бюро України, в роботу якого не повинні втручатися інші органи. 

Новини по темі:  Україна денонсувала 35 українсько-російських документів - Клімкін