Домой / Політика / «Як і домовлялися». Порошенко прокоментував військовий «потужний сигнал підтримки» від США і Канади

«Як і домовлялися». Порошенко прокоментував військовий «потужний сигнал підтримки» від США і Канади

"Як і домовлялися". Порошенко прокоментував військовий "потужний сигнал підтримки" від США і Канади

Трамп затвердив закон про виділення Україні військової допомоги.

Президент США Дональд Трамп підписав оборонний закон, у якому Україні передбачено 350 мн доларів військової допомоги. А Канада внесла Україну до списку країн, до яких дозволено постачання автоматичної зброї.

«Вдячний Вашингтону та Оттаві за потужний і вчасний сигнал підтримки! Як і домовлялися, Сполучені Штати санкціонували безпекову допомогу нашій державі, а Канада включила Україну до Контрольного переліку країн, до яких дозволено поставку автоматичної зброї. Шлях до посиленої оборонної допомоги Україні відкрито. Єдиним фронтом продовжуємо зміцнювати наше безпекове партнерство для протидії агресії та відновлення суверенітету і територіальної цілісності України», — написав у Facebook президент Петро Порошенко.

Раніше посол України в США розповів, що передбачає оборонний бюджет США для України.

«Закон санкціонує надання нашій державі летальних озброєнь оборонного характеру та суттєво розширює параметри підтримки України з боку Сполучених Штатів у безпековій та оборонній сферах. Так, до документа включено положення, що дозволяють використання коштів оборонного бюджету США на потреби реабілітації у медичних установах Сполучених Штатів поранених українських військовослужбовців, навчання та підготовку українських медичних фахівців у цій сфері, а також для посилення спроможності повітряних та військово-морських сил нашої держави», — уточнили в посольстві України в США.

Також уперше на законодавчому рівні пропонується надати Україні такі оборонні засоби: радіолокаційні засоби протиповітряної оборони та спостереження за надводною ситуацією, військово-морські протимінні засоби, кораблі прибережної дії та берегової охорони.

Новини по темі:  Україна матиме підтримку з боку Франції: Гройсман схвально відгукнувся про перемогу Макрона