Домой / Політика / Новий прем’єр Польщі виступив за поглиблення відносин з Україною

Новий прем’єр Польщі виступив за поглиблення відносин з Україною

Новий прем’єр Польщі виступив за поглиблення відносин з Україною

Моравецький прагне справжнього стратегічного партнерства на Сході.

Новий прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що його уряд прагнутиме посилити відносини зі своїми східними партнерами, зокрема з Україною.

Виступаючи у Сеймі із програмою своїх дій, Моравецький зазначив, що хоче повернутися до справжнього стратегічного партнерства, передає Укрінформ.

ВідеоПрем'єр-міністр Польщі пішла у відставку на тлі критики за погіршення стосунків з Україною

«Ми хочемо повернутися до справжнього стратегічного партнерства на Сході. Ми плануємо поглибити наші відносини з Україною, Литвою чи Грузією і надати їм нову якість», — заявив Моравецький.

Польський прем’єр також зазначив, що Польща буде продовжувати об’єднувати країни регіону, зокрема в рамках «Вишеградської групи» та проекту Трьох морів (Адріатика, Балтика, Чорне море).

Нагадаємо, новий прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький у перший же день затвердження на посаді голови кабінету міністрів заявив, що стосунки з Україною необхідно будувати на історичній правді, а такі події як «геноцид на Волині» забувати не можна. Він також додав, що країна приймає біженців з України, чим допомагає розвантажити східний фланг Європи.

Новини по темі:  "Тату, що в тебе на ніжці?": Насіров навів останній аргумент для пом'якшення запобіжного заходу