Главная / Політика / Генпрокуратура викликала Саакашвілі на допит

Генпрокуратура викликала Саакашвілі на допит

Генпрокуратура викликала Саакашвілі на допит

Його чекають на Різницькій 18 грудня.

Лідера політпартії «Рух нових сил» Міхеіла Саакашвілі викликали на допит до Генпрокуратури.

Відповідна інформація розміщена на сайті ГПУ.

Він має з'явитися на Різницькій 18 грудня о 9.30.

Саакашвілі викликали до начальника відділу пріоритетних доручень Департаменту міжнародно-правового співробітництва Генеральної прокуратури України Домбровського Я.В.

Він має провести допит Саакашвілі як підозрюваного у кримінальному провадженні за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених статтями Кримінального кодексу (замах на злочин, учинення злочину організованою групою, сприяння учасникам злочинних організацій, фінансування дій, вчинених з метою зміни меж території або державного кордону України).

ВідеоГПУ подасть апеляцію на рішення суду, що відпустив на волю Саакашвілі

Нагадаємо, раніше генпрокурор Юрій Луценко оприлюднив запис розмови Саакашвілі та олігарха із «сім'ї» Януковича Сергія Курченка. Вони домовлялися про співпрацю.

Міхеіла Саакашвілі обвинувачують у сприянні злочинному угрупованню  за статтею 256 Кримінального кодексу. Йому загрожує від 3 до 5 років за ґратами.  Поліція затримала Саакашвілі пізно ввечері 8 грудня і відвезла в ізолятор СБУ в Аскольдовому провулку.

Прокурори клопотали про запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту, зважаючи на існування небезпеки для життя Саакашвілі зі сторони російських спецслужб. Також, за словами прокурорів, тільки цей запобіжний захід дозволить проводити з підозрюваним процесуальні дії у повному обсязі.

11 грудня Міхеілу Саакашвілі обирали запобіжний захід. Суд після засідання відпустив політика на волю без жодних умов. 

Новини по темі:  Під будинок Порошенка приїхали прибічники Саакашвілі