Главная / Політика / Сенцова вшанували у Берліні під час вручення нагород Європейської кіноакадемії

Сенцова вшанували у Берліні під час вручення нагород Європейської кіноакадемії

Сенцова вшанували у Берліні під час вручення нагород Європейської кіноакадемії

Гість вечора написав українському режисеру відкритого листа.

Українського режисера Олега Сенцова вшанували у Берліні під час вручення нагород Європейської кіноакадемії,йдеться у сюжеті ТСН.Ніч.

Частину церемонії присвятили саме кремлівському бранцю. Китайський художник Ай Вейвей – гість вечора, який був заарештований китайською владою – написав Сенцову відкритого листа, якого зачитали зі сцени.

Вейвей закликав Москву негайно звільнити режисера і закликав усіх боротися за те, щоб наступного року українець стояв на сцені разом з іншими лауреатами.

Нагадаємо, раніше російські правозахисники дізналися про етапування українського режисера Олега Сенцова, який відбуває 20-річний тюремний термін за фіктивним звинуваченням кремлівської влади. Лист від політв'язня отримали Микола і Тетяна Щури. Документ датований 27 вересня і відправлений з Кірова, де українець знаходився проїздом з Якутії на Ямал. Режисер повідомляє, що його етапують в Лабитнангі – місто в Ямало-Ненецькому автономному окрузі. За словами Сенцова, за час етапу він побував у кількох пенітенціарних установах Іркутська, Омська і Кірова з поганою репутацією, але жодних заходів фізичного впливу до нього не застосовували.

ВідеоСенцова підтримали в Берліні під час вручення нагород європейської кіноакадемії

 

Новини по темі:  Посол Польщі спрогнозував, коли на кордоні з Україною зникнуть кілометрові черги