Домой / Політика / “Підвищимо авторитет України” – Порошенко внесе закон про Антикорупційний суд

“Підвищимо авторитет України” – Порошенко внесе закон про Антикорупційний суд

"Підвищимо авторитет України" - Порошенко внесе закон про Антикорупційний суд

Президент Петро Порошенко внесе до парламенту законопроект про Антикорупційний суд вже наступного тижня.

Про це він заявив у Верховному суді.

“На черзі – законопроект “Про Антикорупційний суд”. Велика частина громадськості, зокрема юридичної, не підтримає його. Я просив Верховну Раду створити робочу групу, щоб я міг врахувати рекомендації фракцій, щоб уникнути дискусій і вийти на компроміс. На жаль, поки що це не було зроблено.

Сподіваюся, Верховна Рада наступного тижня розблокує ситуацію з Антикорупційним судом, відкликавши зареєстровані законопроекти, які є не конституційними і визнані Венеціанською комісією такими, що не відповідають вимогам антикорупційного законодавства”, – сказав Порошенко.

“На наступному тижні я внесу зазначений законопроект на розгляд Верховної Ради, якщо розблокують і дадуть можливість його зареєструвати”, – заявив глава держави.

Також Порошенко заявив: “Антикорупційний суд, після підтримки Верховною Радою, завершить формування антикорупційної інфраструктури і дасть можливість розглядати корупційні справи, які розслідуються НАБУ, підтримуються Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою. Але буде мати спеціалізацію виключно антикорупційну”.

“Це важливо для побудови справедливого суспільства і для підвищення авторитету України у світі. Для підвищення довіри між нами і нашими партнерами”, – сказав президент.

Новини по темі:  Онищенко розповів про орієнтацію Ляшка