Главная / Політика / Саакашвілі після свого звільнення похвалив суддю

Саакашвілі після свого звільнення похвалив суддю

Саакашвілі після свого звільнення похвалив суддю

Політик має намір продовжувати домагатися "конституційної зміни влади в Україні".

Лідер «Руху нових сил» Міхеіл Саакашвілі похвалив суддю, яка відмовилася його заарештувати.

«Реально дуже мужня суддя. Я знаю, що на неї зараз будуть «наїжджати». Вона молодець, все правильно зробила, усе по закону. Суддя не виконала їхню чітку вказівку. Це значить, що у нас в Україні точно не все втрачено», — сказав політик після оголошення рішення.

За словами Саакашвілі, після звільнення з-під варти він збирається продовжувати те, що робив до затримання.

 «Мої подальші дії – консолідуватися з іншими політичними силами. Нам не потрібні напади на когось, нам точно не потрібні ніякі перевороти. Нам потрібно їх дотиснути, щоб вони прийняли необхідні закони, а потім готуватися до спокійної конституційної зміни влади в Україні», — сказав він.

Як повідомлялося, екс-президенту Грузії Міхеілу Саакашвілі обрали запобіжний захід. Його просто в залі суду відпустили на волю без жодних умов. Таке рішення оголосила суддя Печерського суду Лариса Цокол. Ця суддя раніше звільняла з-під варти Геннадія Корбана та переводила його під домашній арешт. Також Цокол була однією із суддів над депутатом Ігорем Мосійчуком, однак тоді адвокати домоглися її відводу. Одне з найскандальніших рішень 2004 року, стосовно Олексія Пукача, якого тоді звинувачували у вбивстві журналіста Георгія Ґонґадзе – Цокол скасувала постанову про відкриття стосовно генерала кримінального провадження. 

ВідеоСаакашвілі обиратиме запобіжний захід відома резонансними справами суддя

 

Новини по темі:  Розмова Порошенка з Путіним, прогнози американської розвідки щодо України: 5 новин, які ви могли проспати