Домой / Політика / “Провал. Вийшов з-під варти аферист” – Кива про вихід Саакашвілі

“Провал. Вийшов з-під варти аферист” – Кива про вихід Саакашвілі

"Провал. Вийшов з-під варти аферист" - Кива про вихід Саакашвілі

Вихід Міхеіла Саакашвілі з-під варти – це провал всієї правоохоронної системи України. Про це сказав колишній радник міністра внутрішніх справ Ілля Кива в ефірі Espreso.tv.

“Ніколи не був прихильником перекладати відповідальність. Говорити, знаєте – арешт проводила Служба безпеки, це була їхня відповідальність, їхня стаття звинувачення – підготовка до державного перевороту. На них лежить відповідальність за те, що підозрюваний вийшов з-під конвою.

Але чесно – для правоохоронців це найстрашніша ситуація, коли підозрюваний йде з-під конвою, арешту. Допустити це – провал. У прямому сенсі цього слова. Це ще раз показало слабку професійну підготовку всієї правоохоронної системи – СБУ, МВС, прокуратури. Потрібно робити висновки”, – заявив Ківа.

“Пішов, скажімо так, не громадянин України, аферист. Який заробляє гроші на формуванні певних ситуацій”, – додав колишній радник міністра.

“Завтра так само будуть виходити ґвалтівники, вбивці, злодії. Це ж усе розбалансує суспільство, не Саакашвілі, а ось ця робота державного апарату.

Людина, сидячи перед телевізором, думає: а в якій країні я живу? Завтра мій кордон будуть проривати всі, кому це захочеться. За що ми тоді контрабандистів судимо? Саакашвілі ми не судимо. І до нього питань ніяких немає”, – сказав Кива.

Новини по темі:  Луценко розповіла про кількість правок до законопроекту про реінтеграцію Донбасу