Главная / Політика / «Провал. Вийшов з-під варти аферист» — Кива про вихід Саакашвілі

«Провал. Вийшов з-під варти аферист» — Кива про вихід Саакашвілі

"Провал. Вийшов з-під варти аферист" - Кива про вихід Саакашвілі

Вихід Міхеіла Саакашвілі з-під варти — це провал всієї правоохоронної системи України. Про це сказав колишній радник міністра внутрішніх справ Ілля Кива в ефірі Espreso.tv.

«Ніколи не був прихильником перекладати відповідальність. Говорити, знаєте — арешт проводила Служба безпеки, це була їхня відповідальність, їхня стаття звинувачення — підготовка до державного перевороту. На них лежить відповідальність за те, що підозрюваний вийшов з-під конвою.

Але чесно — для правоохоронців це найстрашніша ситуація, коли підозрюваний йде з-під конвою, арешту. Допустити це — провал. У прямому сенсі цього слова. Це ще раз показало слабку професійну підготовку всієї правоохоронної системи — СБУ, МВС, прокуратури. Потрібно робити висновки», — заявив Ківа.

«Пішов, скажімо так, не громадянин України, аферист. Який заробляє гроші на формуванні певних ситуацій», — додав колишній радник міністра.

«Завтра так само будуть виходити ґвалтівники, вбивці, злодії. Це ж усе розбалансує суспільство, не Саакашвілі, а ось ця робота державного апарату.

Людина, сидячи перед телевізором, думає: а в якій країні я живу? Завтра мій кордон будуть проривати всі, кому це захочеться. За що ми тоді контрабандистів судимо? Саакашвілі ми не судимо. І до нього питань ніяких немає», — сказав Кива.

Новини по темі:  "Я як вижатий лимон". Матір затриманого ФСБ українського прикордонника не пустили до сина