Домой / Політика / “АТО треба починати з Києва” – низку медіа назвали солдатами гібридної війни Путіна

“АТО треба починати з Києва” – низку медіа назвали солдатами гібридної війни Путіна

"АТО треба починати з Києва" - низку медіа назвали солдатами гібридної війни Путіна

В Україні продовжують діяти прокремлівські реваншистські медіа, яких толерують політики. Про це йдеться у заяві ініціативи “Закрий пельку Кремлю!”.

“За рік ми опублікували достатньо доказів упередженості, маніпуляції фактами й порушення журналістської етики, щоби стверджувати: ця московська мережа не лише скоординовано працює на знищення України, а й розширюється. Телеканали “Інтер”, “112.Україна”, “NewsOne”, сайт Страна.ua, холдинг “Вести” та інші, надалі безкарно заперечують здоровий глузд, нагнітають абсурд, провокують хаос, свідомо посилюють зневіру серед українців. До них додався ще один ресурс: колишній львівський телеканал “ZIK” – уже наповнений “перевіреними” кадрами та маніпулятивними форматами з інших каналів мережі”, – звертаються активісти.

“Діяльність ворожих медіа-диверсантів в Україні стала можливою через політичну короткозорість або слабкодухість вищого керівництва держави, а також через явну недбалість спецслужб. Рік тому і зараз головним інструментом протидії ворожим пропагандистам залишається ігнорування їх та інформування громадськості про їхню справжню мету й логіку діяльності…

Натомість влада і опозиція переймаються гарячковим “піаром” та дріб’язковими внутрішніми чварами, – які прокремлівська медіа-машина умисно роздуває, – відволікаючи наших громадян від ВІЙНИ НА ВИЖИВАННЯ проти агресора”, – заявляють в ініціативі.

“Сьогоднішня українська верхівка неспроможна захищати національну безпеку навіть в інформаційній сфері. Маємо на увазі як владу, так і опозицію…

Скоро настане час неминучої системної зміни політичного класу України. Справжні лідери й справжні професіонали почнуть справжню відсіч російській агресії саме з нейтралізації московської пропаганди.

З реальних, але законних дій проти “мас-медіа”, які насправді є зрадниками й високооплачуваними інфосолдатами гібридної війни Путіна. З бойкоту та ізоляції вітчизняних “політиків”, які слугують лише декораціями для медійного компоненту агресії. Пропаганда і медіа-хаотизація – це пріоритетна зброя, якою Кремль розв’язав війну проти всієї західної цивілізації.

Новини по темі:  Жена Саакашвили отказалась от мандата в Грузии

“АТО треба починати з Києва” (як писав один відомий політик), а саме з інформаційної гігієни. Здоровий глузд і свідомість громадян України – це перший і головний плацдарм нашої національно-визвольної боротьби”, – наголошують активісти.