Главная / Політика / Саакашвілі розповів про своє житло та гроші

Саакашвілі розповів про своє житло та гроші

Саакашвілі розповів про своє житло та гроші

Політик Міхеіл Саакашвілі розповів про свій перший день на волі після утримання у СІЗО.

Журналісти ТСН зустріли Саакашвілі біля його пентхаусу на Костьольній у Києві. Розповів, що відсипався після ув’язнення.

З пентхаусу Саакашвілі вивозили спецпризначенці. Він би повернувся туди, якби йому обрали запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Апартаменти — 252 м². Сусіди кажуть, що він орендує їх вже кілька років.

«Абсолютна брехня, що вони кажуть, що шість тисяч доларів щомісяця. Я плачу тільки за комуналку і мінімальні якісь речі. А там є обмін технічний між моїми друзями, які мене підтримують, і самим власником. Вони їм дали квартиру за кордоном, наскільки я розумію. Тобто, я плачу частину, але точно це не шість тисяч. Скільки – це моя справа. У мене немає більше будинків, і хоромів, і палаців. І я мрію про те, щоб мати свій власний маленький будинок у Києві. Але поки що його немає», — розповідає Саакашвілі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Луценко розповів, що спільного між Саакашвілі і горе-ректором Мельником

Політик каже, що не має достатньо грошей для придбання нерухомості.

«У неділю на Майдані облаштували сцену. Були дорогі автівки з гучномовцями. Хто дає кошти на це все? У скільки вам обходиться одна подібна акція?» — питають журналісти.

«Ми всі фінансуємо. Окрім того, є тисячі українських малих і середніх бізнесменів, які дають кошти. Звичайно, мені треба жити, заливати бензин і рухатися. Звичайно, це коштує грошей. Мені їх дають. Але це точно не гроші олігархів і не ФСБ. Це люди, які хочуть допомогти. Хтось дає 500 доларів, а хтось — тисячу», — відповів Саакашвілі.

Новини по темі:  Влада посилено розпродає країну за кредити МВФ - Рабінович

21 грудня політик святкуватиме 50-річний ювілей. Відмітить його у Києві разом із близькими.