Главная / Політика / Соболєв висловив побоювання щодо свого наступника

Соболєв висловив побоювання щодо свого наступника

Соболєв висловив побоювання щодо свого наступника

Звільнений з посади голови антикорупційного комітету Єгор Соболєв побоюється, що його наступник зведе нанівець антикорупційне законодавство.

Про це нардеп сказав в інтерв’ю журналу «Країна».

«Найбільше переживаю, щоб створене нами антикорупційне законодавство не покромсали. Щоб не забрали незалежність у антикорупційного бюро, антикорупційної прокуратури. Щоб не закрили від людей інформацію про декларації, про власників землі, автомобілів, нерухомості. Ми новими законами зробили її доступною. Це все – удари не лише по президенту, а й по багатьох корупціонерах. Вони не хочуть, щоб суспільство знало про їхні статки і не запитувало, де вони це взяли.

Це був перший закон, який я провів у цьому сесійному залі, — ми переписали поняття «незаконне збагачення». Тепер посадовець повинен доводити, що він заробив чесно. Якщо не може довести – він злочинець і майно можна конфісковувати. Це законодавство дуже багатьох корупціонерів лякає», — сказав нардеп.

Соболєв зазначив, що за його головування комітет проаналізував понад 6 тис. законопроектів. У 383 із них виявив корупційну складову.

Новини по темі:  В Чернигове набрала необходимые голоса петиция о восстановлении связей с РФ