Главная / Політика / Саакашвілі передали в СІЗО зошити та ліки

Саакашвілі передали в СІЗО зошити та ліки

Саакашвілі передали в СІЗО зошити та ліки

Захисники політика кажуть, що персонал ізолятора поводиться адекватно.

Для лідера «Руху нових сил» Міхеіла Саакашвілі соратники передали у СІЗО особисті речі, ліки, книги та зошити.  Про це розповіли адвокат Руслан Чернолуцький і позафракційний депутат ВР Юрій Дерев’янко, повідомляє УНІАН.

«Сьогодні нам вдалося передати особисті речі, ліки, книжки, зошити для роботи. Достатньо нормально поводився персонал ізолятора: приймали, все оформили згідно з процедурою, передали», — сказав адвокат. Нардеп додав, що зошити потрібні Саакашвілі, щоб писати своїм соратникам «інструкції», а також «думки, політичні заяви для народу України та світової спільноти».

ВідеоДоказів прокуратури недостатньо для оголошення підозри Саакашвілі – Вовк

За словами захисників, Саакашвілі продовжує голодування, але п’є воду. Адвокат також заявив, що затриманого не мають права утримувати в СІЗО СБУ. «Порушуються його права як затриманого, тому що не мають права тримати в СІЗО СБУ, бо, згідно з міжнародними конвенціями, він має право перебувати лише в установах, які є в підпорядкуванні міністерства юстиції. Це є процедурним порушенням», — стверджує захисник. 

Чернолуцький твердить, що поки не має інформації про дату судового засідання з обрання запобіжного заходу підзахисному. «На даний час в мене багато пропущених дзвінків. Ми домовилися о 12.00 зі старшим прокурором Домбровським, який виписував повідомлення про підозру, що він обов’язково надасть нам таку інформацію. Але поки що ми нею не володіємо», — сказав адвокат.  Дерев’янко додав, що для того, щоб суд відбувся, «мають попередити за три години і вручити клопотання про запобіжний захід». 

Новини по темі:  СБУ опубликовала полный доклад по MH17