Главная / Політика / Політолог пояснив, чому Саакашвілі випустили з автозаку

Політолог пояснив, чому Саакашвілі випустили з автозаку

Політолог пояснив, чому Саакашвілі випустили з автозаку

Силовики відпустили Міхеіла Саакашвілі, бо не бажають втручатися у його внутрішній конфлікт з президентом Петром Порошенком. Про це Gazeta.ua сказав політолог Олександр Кочетков.

«Петро Олексійович вважає Саакашвілі особистим зрадником. Розлючений. А оточення президента не може йому заперечити і починає виконувати те, із чим не зовсім згодні. Тому Національна гвардія не дуже рвалася розганяти протестуючих. СБУ і Генпрокуратура в автозаку чомусь теж не виявили геройства, не захотіли залишатися із Саакашвілі. Відпустили — нехай там на горі розбираються», — пояснив експерт.

«Це перший випадок в історії України, коли затриману особу люди витягли із автозаку. Саакашвілі — емоційна людина, поп-зірка. За натхненням побіг на горище. Чекати від нього адекватних дій — неможливо. Якби його тихенько покликали до слідчого, мабуть він таки б з’явився. Тоді його можна було би заарештувати. Але ніхто не хоче вирішувати питання у правовому полі. Бо плівки важко довести до обвинувального вироку.

Політична гра — зробити із Саакашвілі цапа-відбувайла — не спрацювала. Саакашвілі готовий давати покази, але у присутності людей. А до слідчого йти не хоче, боїться. Мовляв, там зі мною зроблять щось погане», — сказав Кочетков.

Новини по темі:  "На все свій час". Очільник Нацполіції розпливчасто розповів про майбутнє затримання Саакашвілі