Главная / Політика / Кольченко у російській в’язниці потрапив до лікарні із «дефіцитом ваги»

Кольченко у російській в’язниці потрапив до лікарні із «дефіцитом ваги»

Кольченко у російській в’язниці потрапив до лікарні із "дефіцитом ваги"

Український політв'язень сильно схуднув.

Український політв’язень Олександр Кольченко, незаконно засуджений у Росії, дуже сильно схуднув і навіть потрапив до лікарні із діагнозом «дефіцит ваги».

Про це його мама Лариса Кольченко розповіла «Громадському радіо». 

«Місяць тому я була на побаченні з Сашею у Копейську. Він дуже схуднув. Зріст 190 см, важить 62 кілограми. Він лежав у лікарні з діагнозом «дефіцит ваги». Його здоров’я почало погіршуватися», —  сказала вона.

Жінка нагадала, що її син вже вчетверте проводить день народження у неволі.

«Перший свій день народження він провів у Лефортово, другий — у СІЗО у Ростові-на-Дону, третій і четвертий — у Копейську Челябінської області», — сказала Лариса Кольченко.

Нагадаємо, Олександра Кольченка звинуватили у тероризмі і засудили до 10 років колонії суворого режиму за протистояння анексії Криму. У цій же справі у серпні 2015 року був засуджений до 20 років український кінорежисер Олег Сенцов

Правозахисна організація «Меморіал» згодом розширила список політв'язнів, до я кого увійшли обидва українці та ще 115 людей, ув'язнених з політичних мотивів. Серед наших громадян також в ньому Станіслав Клих, Микола Карпюк та Володимир Балух. 

ВідеоРодичі українських політв'язнів влаштували флешмоби до дня народження Олександра Кольченка

 

Новини по темі:  Влада тисне на нардепів від "Відродження" з метою підтримки реформ - Бондар