Домой / Політика / Від Італії та США до Гондурасу і Папуа-Нової Гвінеї: куди б тікали українські нардепи в разі халепи в Україні

Від Італії та США до Гондурасу і Папуа-Нової Гвінеї: куди б тікали українські нардепи в разі халепи в Україні

Від Італії та США до Гондурасу і Папуа-Нової Гвінеї: куди б тікали українські нардепи в разі халепи в Україні

Однієї країни-фаворита не виявилося.

Після того, як іспанський суд відмовив Україні в екстрадиції депутата Олександра Онищенка, а іншого посадовця Владислава Каськіва екстрадували з Панами, журналісти вирішили розпитати в політиків, куди вони волітимуть утекти, якщо доведеться залишити країну. Відповіді були різними, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Сюмар вважає, що Росія її точно не прийме, тому доведеться проситися до США. Туди ж розраховують потрапити Пташник. Гондурас вважає прийнятним варіантом Рудик, а Острікова запропонувала ще більш несподіваний варіант – Папуа-Нову Гвінею. Але тільки тому, що просто хоче там побувати. Добродомов сподівається на Канаду, а Чумак – на Кубу.

ВідеоДепутати зізналися, куди подадуться, якщо їм доведеться тікати з України

Шверк обиратиме між Іспанією, Італією та Ізраїлем. Скрипник однозначно зупиняється на Італії, бо там щасливе життя біля моря. Дубневич сподівається, що найкраще поза рідною землею житиметься в Угорщині, бо там найсмачніша кухня. А от Новинський хоче мандрувати не в просторі, а в часі – до України кількарічної давнини. Він вважає, що люди в ній були добріші, працьовитіші та більш віруючі.

Кореспондент ТСН Дар’я Счастлива

Новини по темі:  У Британії розкритикували відмову суду стягувати з Насірова заставу у 100 млн гривень