Домой / Політика / На Донеччині зник одіозний мер, якого викрили в проханні дати громадянство РФ

На Донеччині зник одіозний мер, якого викрили в проханні дати громадянство РФ

На Донеччині зник одіозний мер, якого викрили в проханні дати громадянство РФ

Посадовець уславився також референдумом за "ДНР", образою української символіки та активістів.

Голова Добропільської міськради на Донеччині вже третій тиждень не з’являється на роботі. Підлеглі Андрія Аксьонова кажуть, що не знають про його місцезнаходження, а опоненти говорять про втечу до Росії, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

«Звичайно, мабуть, повернеться», — непевно говорить секретар міської ради Добропілля Віктор Древаль, хоча не знає ні місцезнаходження свого шефа, ні дзвонив йому по телефону. Офіційно мер спершу вийшов на лікарняний, потім написав заяву про відпустку за власний рахунок, а тепер із його телефонним номером немає зв’язку.

ВідеоНа Донеччині міський голова Добропілля майже місяць не з'являється на роботі

Активісти, котрі опонують мерові, розповідають про те, що градоначальник до війни перевіз родину в Крим, побудував там готель і постійно їздить на окупований півострів, а в 2015 році навіть попросив громадянство Росії. Оскільки ж нещодавно це викрили, Аксьонов просто утік. Мерові закидають симпатії до сепаратистів і РФ: організацію голосування за «ДНР» у 2014 році, недопуск у у Добропілля автопробігу «За єдину Україну», учасників якого він назвав лайливим словом, а також зняття українських прапорів, котрі були розвішані в Донбропіллі місцевими патріотами. «Він сказав: я знімаю ганчірки, котрі перетворилися в ганчірки, висять, мов труси. Розумієте, це настільки обурило», — каже Тетяна Шаповалова.

Натомість інші жителі Добропілля мера підтримують. «Чистота і порядок, сміттєві баки попривозив», — кажуть перехожі. Але чому добрий господарник так довго не виходить на роботу – ніхто з них також не знає. За попередньою інформацією, зниклий мер виїхав у Росію, а не в Крим, бо готельний бізнес у нього на окупованому півострові так не “пішов”. Чи планує посадовець повертатися в Україну, невідомо.

Новини по темі:  Оппоблок выступает за восстановление экономических связей с РФ

Кореспондент ТСН Олександр Загородний