Главная / Політика / Заарештоване «золото Януковича». Україна та Швейцарія втратили контакт — Луценко

Заарештоване «золото Януковича». Україна та Швейцарія втратили контакт — Луценко

Заарештоване "золото Януковича". Україна та Швейцарія втратили контакт - Луценко

Генпрокурор запевнив, що незабаром до Швейцарії виїде його заступник, щоб з’ясувати ситуацію.

Вивезені одним із членів оточення Віктора Януковича 460 кг золота дійсно заарештовані у Швейцарії, проте зараз немає контакту між правоохоронними відомствами країн.

Про це заявив генпрокурор України Юрій Луценко.

«Швейцарія підтвердила нам те, що це золото дійсно виявлено. Ми поки що не можемо відновити контакт із швейцарськими колегами», — пояснив він.

Також Луценко зазначив, що найближчим часом планує відправити до Швейцарії одного зі своїх заступників для з'ясування ситуації.

Водночас генпрокурор ухилився від відповіді на запитання щодо приналежності цього золота родині колишнього нардепа-регіонала Сергія Кацуби та екс-заступника голови «Нафтогазу України» Олександра Кацуби.

«Зараз не коментую. Звичайно, знаю (кому саме належить – прим.ред.)», — сказав він.

ВідеоЗолото, арештоване Генпрокуратурою у швейцарському банку, належить родині Кацуб

Нагадаємо, заступник генерального прокурора України Євген Єнін раніше заявляв, що за кордоном було заарештовано більш ніж півтонни золота, вкраденого і вивезеного з України оточенням екс-президента України Віктора Януковича. За його словами, загальний збиток, завданий державі екс-президентом Януковичем та його оточенням, становить близько 40 мільярдів доларів.

Пізніше Федеральна прокуратура Швейцарії конфіскувала золото. Утім, справи, відкриті прокураторою, проти Януковича не направлені.

Новини по темі:  В ОБСЕ решили не торопиться с полицейской миссией