Главная / Політика / Саакашвілі заявив про жорстоке побиття його водія

Саакашвілі заявив про жорстоке побиття його водія

Саакашвілі заявив про жорстоке побиття його водія

За словами політика, водій Володимир перед нападом упізнав дві припарковані машини.

Вночі проти неділі, 19 листопада, невідомі жорстоко побили водія лідера «Руху нових сил» і колишнього президента Грузії Міхеїла Саакашвілі.

Про це заявив сам Саакашвілі у публікації на своїй сторінці у Faceebook.

«Після того, як за останній місяць в Грузію депортували всіх моїх охоронців і журналіста, який супроводжував мене і висвітлював мою діяльність, я залишився лише з моїм водієм Володимиром. Він возив мене і допомагав по господарству. Сьогодні вночі двоє невідомих зустріли його біля будинку і жорстоко побили», — повідомив Саакашвілі. 

За його словами, водій впізнав дві припарковані машини. «Вони зазвичай за нами їздять, і він завжди вважав їх машинами СБУ, а двоє нападників були спортивного вигляду і явно чекали його біля під'їзду», — додав Саакашвілі.

ВідеоМіграційна служба пояснила відмову Саакашвілі у наданні статусу "біженця"

За його словами, швидка забрала постраждалого до лікарні, де йому діагностували  «важкий струс мозку».

Саакашвілі також додав, що його намагаються «вижити з України», прибираючи його безпосереднє оточення. 

Нагадаємо, що 21 жовтня друга Міхеїла Саакашвілі і добровольця Давида Макішвілі, а також колишніх охоронця і водія лідера партії «Рух нових сил» Георгія Рубашвілі і Міхеїла Абзіанідзе схопили в Києві і видворили до Грузії

15 листопада Саакашвілі опублікував документ Головного управління Державної міграційної служби в Києві, згідно з яким посвідку на тимчасове проживання журналіста грузинської телекомпанії Руставі-2 Тамаза Шашвіашвілі в Україні скасували.

17 листопада Саакашвілі заявив, що спецназ викрав з дому журналіста Шашвіашвілі та двох його друзів.  У свою чергу нардеп Юрій Дерев'янко заявив, що невідомі схопили і повезли грузинського добровольця АТО Вано Надирадзе, а також Тамаза Шашвіашвілі, Зураба Цинцадзе і Мамуку Абшідзе в аеропорт «Київ», щоб видворити за межі країни.

Новини по темі:  Гройсман зняв квадрокоптером "перемогу" на дорогах

Загалом, згідно з повідомленням СБУ, з України видворили вісьмох грузинів через діяльність, яка суперечить інтересам національної безпеки України.