Главная / Політика / У РНБО заперечили вплив Турчинова на рішення комісії, яка обирала керівництво ДБР

У РНБО заперечили вплив Турчинова на рішення комісії, яка обирала керівництво ДБР

У РНБО заперечили вплив Турчинова на рішення комісії, яка обирала керівництво ДБР

У відомстві наголошують, що Секретар РНБО України ніколи і жодним чином не впливав на рішення комісії, яка обирала керівництво ДБР, і навіть не знайомий з переважною більшістю її членів.

У прес-службі РНБО заперечили вплив секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова на призначення керівництва Державного бюро розслідувань.

«Зважаючи на поширення в деяких ЗМІ інформації щодо нібито впливу секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова на призначення керівництва Державного бюро розслідувань, зазначаємо, що ці маніпуляції, не підтверджені жодними фактами, мають на меті дискредитацію та приниження новоствореного державного органу, який повинен стати головним інструментом держави в боротьбі зі злочинністю», — йдеться у повідомленні прес-служби.

У відомстві наголошують, що cекретар РНБО України ніколи і жодним чином не впливав на рішення комісії, яка обирала керівництво ДБР, і навіть не знайомий з переважною більшістю її членів.

Щодо претендентів на керівні посади у ДБР, то Олександр Турчинов з часів роботи в СБУ знайомий лише з головним воєнним прокурором Анатолієм Матіосом. Щодо інших кандидатів, Турчинов не має достатньої інформації про них, аби давати оцінки або рекомендації.

ВідеоКонкурсна комісія обрала голову Державного бюро розслідувань

«Секретар РНБО України вважає важливим реформування правоохоронної системи, створення і становлення ДБР як професійного і незалежного інституту. Давати ж оцінку керівникам нової структури можливо лише винятково за результатами їх роботи», — додали у прес-службі.

Нагадаємо, напередодні, 17 листопада, комісія визначилась із очільником Державного бюро розслідувань. Ним став колишній очільник управління з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури Роман Труба. 

Новини по темі:  Надію Савченко внесли до списку "Миротворця"