Главная / Політика / Луценко наблизився до Порошенка

Луценко наблизився до Порошенка

Луценко наблизився до Порошенка

Генпрокурор Юрій Луценко наблизився до президента Петра Порошенка і під його політичне майбутнє закладають міни. Так у коментарі Gazeta.ua сказав політолог Віктор Небоженко прокоментував відкриття провадження проти керівника ГПУ з боку НАБУ.

«Генпрокурор як ніколи сильний, він активно шукає своє політичне майбутнє і довів свою профпридатність Адміністрації президента.

Зараз Луценка з дружиною посунути неможливо. Вони спіткали щастя влади і власності після Майдану. Всі ці заяви і відкриті справи — закладання міни під його політичне майбутнє. Як кандидата у президенти, главу МВС після Авакова, навіть прем’єр-міністра. Йде робота на випередження.

У Порошенка парадоксальна ситуація — чим більше влади, тим менше друзів, коротша лавка запасних. І на ній завжди посередині опиняється Луценко. Він наблизився до центру прийняття рішень — президента. Відкриття справи — це гра всіх проти всіх.

Адміністрація президента займається дискредитацію нових антикорупційних органів. У НАБУ це вже зрозуміли. І головний їхній ворог — не корупціонери, а стара ГПУ на чолі з Луценком. Який сподівається на політичну і адміністративну смерть бюро», — пояснив Небоженко.

Новини по темі:  В Раде поддержали создание гагаузской автономии в Одесской области