Главная / Політика / Луценко заявив про дестабілізацію злагодженої роботи правоохоронців

Луценко заявив про дестабілізацію злагодженої роботи правоохоронців

Луценко заявив про дестабілізацію злагодженої роботи правоохоронців

Глава ГПУ вважає неправильним виносити деякі заяви у публічну площину.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко вважає, що наразі відбувається дестабілізація злагодженої роботи всієї правоохоронної структури.

«Так, є проблема. Останні декілька тижнів я сам стараюсь зберігати спокій, але мене дуже турбує ситуація, коли керівник одного з правоохоронних органів або антикорупційних органів пише абсолютно законну вимогу надати документи, а інший відмовляється і при цьому порушує справу проти того, хто посмів його про щось спитати. Після цього є реакція органу нагляду САП. Там кажуть, що це не конфлікт інтересів. Знову ж керівник НАБУ говорить не зовсім прийнятні для публічної площини слова. Мені здається, що відбувається дестабілізація злагодженої роботи всієї правоохоронної структур», — зазначив глава ГПУ.

Він підтримав рішення депутатів із двох профільних силових комітетів парламенту про скликання екстренного закритого засідання антикорупційного та правоохоронного комітетів найближчим часом. «Вважаю, що це правильний майданчик, щоб заслухати у закритому режимі звіти НАБУ, САП, ГПУ, СБУ, за потреби МВС, хоча вони, слава Богу, не втягнуті в цей конфлікт, і припинити персональний захист мундиру шляхом порушення кримінальних справ у відповідь Це неприпустима практика. Всі керівники правоохоронних структур мають бути під наглядом», — сказав Юрій Луценко.

ВідеоГПУ підозрює директора НАБУ у ймовірному розголошенні подробиці резонансних справ

Новини по темі:  Порошенко проти Саакашвілі: чому президент програє