Домой / Політика / “Ми переграли Росію” – Порошенко

“Ми переграли Росію” – Порошенко

"Ми переграли Росію" - Порошенко

Зрив угоди про Асоціацію з ЄС був частиною гібридної війни з боку Росії. Але українська дипломатія переграла Кремль. Про це заявив президент Петро Порошенко під час візиту у Дніпропетровську область.

“Прожили чотири дуже важкі роки. Росії забракло часу, аби змиритися з існуванням незалежної Української держави. Інстинкти, рефлекси та фобії Москви залишаються за 100 років абсолютно незмінними.

Вже очевидно, що спецоперація Кремля зі зриву підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом теж була частиною гібридної війни проти України. Спочатку – налякати Януковича і Азарова. Це була абсолютна несамостійна людина, яка отримала наказ з Москви і підписувати цю угоду не збиралася”, – сказав він.

Порошенко назвав 4-ту річницю Майдану “дуже особливою”.

“З 1 вересня 2017 року Угода про асоціацію була ратифікована всіма країнами-членами ЄС, не зважаючи на будь-які референдуми під російським впливом”, – продовжив він.

“Українська дипломатія впоралася з непростим завданням. Ми переграли Росію”, – заявив Порошенко.

“Угода діє. За десять місяців поточного року наш експорт до Євросоюзу зріс на 30%, а частка ЄС у зовнішній торгівлі України досягла майже 43%”, – продовжив глава держави.

“Зробимо все, щоб Україна швидше повернулася в Європу”, – заявив Порошенко та вказав на асоціацію з Шенгенською зоною. “Тобто, поглиблення безвізу”, – додав він.

“Ще одна позиція – орієнтир на митний союз. Щоб не було ніяких митних перевірок і ми створили єдиний митний простір з ЄС”, – сказав Порошенко.

Новини по темі:  Телефонна розмова з Путіним і другий термін президентства: Порошенко дав відповіді на гострі запитання