Главная / Політика / Замало чи забагато відпочивають українці: депутати зізналися, чи вважають свій народ лінивим

Замало чи забагато відпочивають українці: депутати зізналися, чи вважають свій народ лінивим

Замало чи забагато відпочивають українці: депутати зізналися, чи вважають свій народ лінивим

Думки опитаних нардепів розділилися.

Народні депутати після схвалення закону про появу нового вихідного дня 25 грудня та скасування вихідного дня 2 травня поміркували в кулуарах, чи не забагато взагалі відпочивають українці. Чітко визначитися, чи ледача українська нація, нардепи так і не змогли, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

«У нас дуже працьовиті люди, ми багато працюємо, але неефективно», — вважає нардеп Вадатурський. Кількість вихідних він характеризує одним словом: «Зашкалює!». Зменшив би їх кількість Парасюк, але вибірково. «Я би оцей мотлох радянський викинув», — зізнається він. Тарута ж розповів історію про сина знайомого німця, котрий приїхав на будівництво в Україну та залишився враженим не красою природи, а перекурами через кожні 40 хвилин роботи. «Ми любимо багато перекурювати», — вважає депутат.

ВідеоДепутати ВР розповіли, чи вважають вони українців ледачими

Нардеп Рудик бачить проблему в іншому. «Замало українці отримують», — вважає він. Не бачить проблем у вихідних і Новинський. «Свят має бути багато», — переконаний депутат. «Хто гарно відпочиває, той може гарно працювати», — міркує Тетерук. Інший аргумент на користь вихідних у Острікової – вона сміється, що коли митниця закрита, корупціонери в ці дні не мають змоги нічого красти з бюджету.

А от Ігор Луценко до відповіді на питання про вихідні та ледачість українців підійшов творчо. «В Європі є купа країн, у котрих більша кількість вихідних! Взагалі треба визначати, для чого ми живемо: для того, щоб працювати, чи щоб проводити час з сім'єю? Ледачість – це один із стимулів, щоб покращувати своє життя. Ледача людина, якщо вона не дурна, продукує дуже гарні технічні рішення, винаходить роботів, винаходить комп’ютери», — пояснив він.

Новини по темі:  Адвокат Штепи розповів про можливість для прослуховування за допомогою електронного браслету

Кореспондент ТСН Дар’я Счастлива