Домой / Політика / САП отримало викривальні матеріали щодо роботи НАЗК

САП отримало викривальні матеріали щодо роботи НАЗК

САП отримало викривальні матеріали щодо роботи НАЗК

У них скріни переписок з мобільного телефону.

Національне антикорупційне бюро передало до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури матеріали про можливе вчинення службовцями НАЗК корупційних діянь.

Про це ТСН.ua повідомили власні джерела в САП.

«Матеріали привезли о 16.30. У них скріни переписок з мобільного телефону», — зазначив співрозмовник.

Йдеться про матеріали кримінального провадження, що базуються на скрінах переписки керівниці Департаменту фінансового контролю НАЗК Ганни Саломатіної та співробітника Адміністрації президента Олексія Геращенкова в WhatsApp.

Вчора, 16 листопада, під час засідання комітету ВРУ з питань запобігання корупції Саломатіна заявила, що переписка долучена до матеріалів слідства.

Нагадаємо, раніше екс-голова департаменту фінансового контролю НАЗК Ганна Саломатіна звинуватила своє керівництво у особі Наталії Корчак у фальсифікації висновків перевірки декларацій. За її словами, Корчак давала прямі вказівки щодо перевірки окремих депутатів і фальсифікувала висновки. Своєю чергою детективи НАБУ відкрили справу за фактом можливого отримання співробітниками НАЗК хабара в особливо великих розмірах. У Національному агентстві з питань запобігання корупції назвали звинувачення очільниці Наталії Корчак у фальсифікації перевірки декларацій «недостовірною інформацією». 

ВідеоСоломатіна назвала імена нардепів, які не проходили перевірку НАЗК

 

Новини по темі:  Кривая реформа. Милиция еще не стала полицией