Домой / Політика / «Білий ведмідь»: український політв’язень Сенцов вийшов з штрафного ізолятора колонії в РФ

«Білий ведмідь»: український політв’язень Сенцов вийшов з штрафного ізолятора колонії в РФ

"Білий ведмідь": український політв'язень Сенцов вийшов з штрафного ізолятора колонії в РФ

Основне виробництво в колонії – обробка каменю та виготовлення виробів із каменю.

Українського режисера Олега Сенцова, засудженого в Росії за тероризм, випустили з штрафного ізолятора колонії.

Про це повідомляє «Крим.Реалії».

«Сенцов вже покинув штрафний ізолятор і знаходиться в загоні. У його бараці 60 осіб. Колонія відрізняється суворим виконанням правил внутрішнього розпорядку. Основне виробництво в колонії – обробка каменю та виготовлення виробів із каменю. Але крім цього, є роботи в бібліотеці, театрі і місцевій кіностудії. Керівництво колонії запропонувало йому роботу, пов'язану з роботою театру і кіно, але він відмовився», – повідомляє видання з посиланням на адвоката Сенцова Дмитра Дінзе.

ВідеоУ Києві презентували книгу про життя Сенцова, написану з його автобіографії та слів рідних

Сенцов відбуває покарання в колонії суворого режиму в Ямало-Ненецькому автономному окрузі, більш відомій як «Білий ведмідь». У колонії відбувають покарання чоловіки, засуджені за тяжкі і особливо тяжкі злочини.

Нагадаємо, раніше російські правозахисники дізналися про етапування українського режисера Олега Сенцова, який відбуває 20-річний тюремний термін за фіктивним звинуваченням кремлівської влади. Лист від політв'язня отримали Микола і Тетяна Щури. Документ датований 27 вересня і відправлений з Кірова, де українець знаходився проїздом з Якутії на Ямал. Режисер повідомляє, що його етапують в Лабитнангі – місто в Ямало-Ненецькому автономному окрузі. За словами Сенцова, за час етапу він побував у кількох пенітенціарних установах Іркутська, Омська і Кірова з поганою репутацією, але жодних заходів фізичного впливу до нього не застосовували.

Новини по темі:  Посли ЄС подовжили санкції проти Януковича та його посіпак