Домой / Політика / Владі вигідно, щоб народ вважав, що “все пропало” – треба з цим боротися – Рабінович

Владі вигідно, щоб народ вважав, що “все пропало” – треба з цим боротися – Рабінович

Владі вигідно, щоб народ вважав, що "все пропало" - треба з цим боротися - Рабінович

Підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги, прийняті пенсійна, медична й освітня реформи та багато інших подібних дій влади, що йдуть врозріз з інтересами українців, змушують народ опустити руки.

Таку думку в прямому ефірі авторської програми “Хто кому Рабінович” на телеканалі “112 Україна” висловив народний депутат, глава парламентського підкомітету з прав людини і лідер політичної партії “За життя” Вадим Рабінович.

Політик підкреслив, що сьогодні дуже важливо боротися з таким явищем, щоб українці не покидали свою країну і продовжували відстоювати свої права на кращі умови для життя.

“Я скажу вам таку річ. Дуже важливо їм сьогодні ввести нас в “загальноукраїнський депресняк”, дуже важливо змусити нас весь час страждати, не посміхатися, переживати і думати, що “все пропало”. Це найголовніше, з чим ми повинні боротися. Все інше ми зробимо. Об’єднаймося, все переробимо, скасуємо ці дурні закони, почнемо будувати велику країну. Але тільки в одному випадку. Тільки в тому випадку, якщо вони не змусять нас весь час або виїжджати з країни, або впадати в таке “нічого не вийде”, – переконаний Вадим Рабінович.

На думку парламентарія, влада користується розгубленістю українців, пов’язаною з непрогнозованим результатом минулих масових протестів, включаючи Революцію гідності.

“Ми дуже багато можемо. Просто у нас був шок після одного Майдану, після другого Майдану. Ми у щось вірили: хтось вірив у Майдан, хтось – в “Антимайдан”. Але хтось вірив, що все одно це принесе користь країні. В результаті ми прийшли до того, що, як би це м’якше сказати … “маємо, що маємо”. А “маємо, що маємо” ми вже дуже давно – вже двадцять з чимось років. Усі чесні, усі хороші, тільки ніхто нічого не робить”, – зазначив лідер партії “За життя”.

Новини по темі:  Всеукраїнський збір: на в'їзді до столиці обшукують машини, центр перекрили нацгвардійці

Вадим Рабінович нагадав, що для відродження України дуже важливо провести дострокові вибори і якомога швидше змінити владу демократичним шляхом.

Ще одна важлива для процвітання країни умова – припинити роз’єднання України на Захід і Схід, а замість цього сісти “за один стіл” і почати “зшивати” державу.

“Я працюю над тим, щоб в партію “За життя” прийшло якомога більше людей із Західної України. Ми відкрили відділення партії у Львові, у Рівному, в Ужгороді. Щоб не було перекосів в одну сторону. Ми – одна країна. Нас однаково грабують: у Львові та в Одесі, в Харкові та в Рівному. Грабують, тому що зуміли розвести. Як тільки ми зійдемося, сядемо в Києві за один стіл – вважайте, немає більше влади, яка нас грабувала. Можна спокійно напрацьовувати варіанти економічного розвитку України”, – переконаний Вадим Рабінович.

×