Домой / Політика / Росія ігнорує всі звернення України щодо затриманих прикордонників

Росія ігнорує всі звернення України щодо затриманих прикордонників

Росія ігнорує всі звернення України щодо затриманих прикордонників

Раніше ЗМІ повідомляли, що чоловіків тримають у московському СІЗО.

Росія ігнорує звернення Міністерства закордонних справ України щодо двох схоплених на кордоні українських прикордонників.

Про це “Українській правді” розповіла прес-секретар міністерства Мар'яна Беца.

“Досі немає дозволу на відвідування консулом наших прикордонників. Більше того, ми досі не отримали офіційного підтвердження, що вони в Москві”, – сказала вона.

За словами Беци, відомство зверталося й в правоохоронні органи заради підтвердження факту затримання.

“Ми писали в правоохоронні органи, просили підтвердити. Однак досі немає цієї відповіді. Ми відправили не одну ноту і не одне звернення. Будемо продовжувати писати”, – додала речниця МЗС.

Нагадаємо, двоє прикордонників зникли під час моніторингу кордону на Сумщині. Інцидент стався в районі села Знобтрубчевська. На тому напрямку, розповідає радник Держприкордонслужби Олег Слободян, прикордонники помітили підозрілий рух та виїхали на місце. Близько 8 вечора з офіцерами зник зв'язок. 

Пошуки тривали цілу ніч та півдня, аж поки російські ЗМІ оприлюднили повідомлення про затримання двох українських військовослужбовців. Російська ФСБ не пустила консула України до двох затриманих українських прикордонників. 

За оперативною інформацією, у РФ вже відбувся суд стосовно українських прикордонників  – розгляд був за статтями щодо “незаконного перетину кордону” та “злісної непокори працівникам правоохоронного органу”. Рішення суду – утримання 2 місяці під вартою. 

ВідеоФСБ оприлюднила відео допиту викрадених українських прикордонників

 

Новини по темі:  Чорновил не верит в доказательства по делу Александровской